top of page

KIRK
rutter /KIRKCATURES

Skromny i otwarty na świat freelancer z Essex, żyjący w myśl idei balansu pomiędzy zdrowym ciałem, umysłem i duchem. Charakterystyczna, budząca sympatię i rozpoznawalna postać w artystycznym świecie Social Media.

Rysownik samouk. Pomysłodawca, założyciel, inwestor, właściciel, promotor i CEO marki Kirkcatures. Filantrop i zwolennik prospołecznych działań dobroczynnych. Organizator aukcji charytatywnych na rzecz zdrowia psychicznego.

Kirk Rutter, mężczyzna stojący za marką Kirkcatures, w WYWIADZIE dla Fourth Son.

Kirkcatures.jpg

Mój czas jako artysty podczas lockdownu... był pozytywnym doświadczeniem z ekstra czasem na rysowanie.

Na szczęście nadal pracowałem. Będąc inżynierem grzewczym mogłem zarabiać w sytuacjach awaryjnych.

Tak więc z całym tym ekstra czasem każdego dnia  utrzymywałem trening sprawnościowy, i w miarę możliwości jeździłem na rowerze. Sport pomógł mi w tym okresie utrzymać zdrowie psychiczne.

Pomimo lockdownu, rysowanie zdecydowanie stawało się ulubioną częścią mojego dnia. Ogólnie sztuka zdecydowanie była moim zbawicielem podczas izolacji, pozwalając na skupienie przy jednoczesnym słuchaniu muzyki, którą kocham.

Ogólnie rzecz biorąc, było to niesamowicie pozytywne doświadczenie.

Z każdym dniem czuję coraz większą wdzięczność i czuję, że sztuka pomogła mi na tak wiele sposobów...

Dość konsekwentnie rysuję już od pięciu lat, ale zeszły rok naprawdę napawa mnie dumą zważywszy na to, od czego zaczynałem... I doceniam Fourth Son Project i jeszcze kilka osób za wsparcie🖤

Kirkcatures.jpg
Kirkcatures.jpg
Kirkcatures.jpg
Kirkcatures.jpg
Kirkcatures.jpg
Kirkcatures.jpg
Kirkcatures.jpg
Kirkcatures.jpg

"Jestem duchowym miliarderem. Nie kieruję się materializmem, kieruję się miłością do siebie i innych. I dobrym jedzeniem, kocham dobre jedzenie."

-Kirk Rutter

bottom of page