FOURTH SON oferta

Przychodzi taki moment, że potrzebujesz pomocy. Nagle musisz napisać tekst! Felieton. Opowiadanie. Wpis na bloga. Tekst reklamujący Twoje usługi. Artykuł. No i kompletnie nie masz czasu, albo chęci, albo zdolności. Nie wiesz, do kogo sie zwrócić, komu zlecić, kogo wynająć. 

Zatrzymaj się na chwilkę - to właśnie to miejsce, w którym znajdziesz grono ludzi gotowych służyć pomocą!  Znajdziesz tu uważność, profesjonalne podejście i zrozumienie. Nie ma zleceń zbyt małych, ani nadto wielkich, głupiutkich albo zbyt poważnych. Tak czy inaczej, mamy to!

I to już od kilkudziesięciu złotych za zlecenie!

Potrzebujesz tekstu w języku angielskim? Benjamin Norris to odpowiedni wykonawca dla twojego zlecenia. Jeśli angielski nie jest twoją mocna stroną, platforma będzie pośredniczyć pomiędzy tobą a Benjaminem. Spokojnie. Mamy to!

Benjamin Norris jest niezależnym copywriterem i kreatywnym twórcą treści dla wielu klientów z sektorów luksusu i sztuki, takich jak Dior, La Prairie czy Waitrose.

Dostępny dla wszystkich Twoich potrzeb w zakresie pisania, od sloganów po artykuły i teksty marketingowe.

Benjamin nada Twojemu projektowi wyjątkowy i zauważalny charakter, który z pewnością przyciągnie uwagę i podkreśli najlepsze punkty i funkcje Twoich potrzeb.

 

Ceny zaczynają się od 40 € za projekt.

 

Dostępne siedem dni w tygodniu.

benjamin

projekt USŁUGI

PISARSKIE

-bezpłatna informacja

formularz SUBSKRYBCJI
obserwuj na INSTAGRAM

 INFO​

 

Fourth Son ma swoją

siedzibę w Bristol,

Wielka Brytania

 

fourthsonuk@gmail.com

 

Tel: 07910156838
 

  • Facebook
  • Instagram

©2021 by Fourth Son Project